Sternicza 96, 98, 100 – Kontakty

Kontakty


Organy statutowe
Prezes Zarządu Zbigniew Gaca-Richter zbigniew.gaca-richter@smlazurowa.pl 22 532 29 61
Członek Zarządu Dorota Dolota dorota.dolota@smlazurowa.pl

22 532 29 63
795 422 299

Specjalista ds. obsługi organów statutowych i biura Zarządu Beata Kossak-Chrzanowska beata.kossak-chrzanowska@smlazurowa.pl

22 532 29 70
600 414 587

Rada Nadzorcza   rada.nadzorcza@smlazurowa.pl  
Sekretariat
Specjalista ds. obsługi sekretariatu,
działalności społecznej, kulturalnej,
oświatowej                                                                                            Agnieszka Drabik                                                                     agnieszka.drabik@smlazurowa.pl                                                    22 532 29 61,  692 270 845
Dział organizacyjno-prawny
Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych Edyta Mickiewicz edyta.mickiewicz@smlazurowa.pl

784 974 899
22 532 29 70

Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych Jolanta Szymaniak jolanta.szymaniak@smlazurowa.pl 22 532 29 70
Specjalista ds. osobowych i lokali użytkowych Beata Kołaczyńska beata.kolaczynska@smlazurowa.pl

660 060 476
22 532 29 69

Specjalista ds. organizacyjno-prawnych Edyta Benesz edyta.benesz@smlazurowa.pl

795 422 328
22 532 29 64

Dział techniczno-eksploatacyjny
Kierownik Działu TE, Inspektor ds. nadzoru budowlanego Robert Krawczak robert.krawczak@smlazurowa.pl

22 532 29 66

Administratorka, Parkingi Agata Markowiak agata.markowiak@smlazurowa.pl 22 532 29 66
533 300 285

Specjalista ds. obsługi zasobów mieszkaniowych Justyna Cała-Kapacka justyna.cala-kapacka@smlazurowa.pl 22 532 29 66
Dział finansowo-księgowy
Główny Księgowy Dorota Dolota dorota.dolota@smlazurowa.pl

22 532 29 63
795 422 299

Zastępca Głównego Księgowego Grażyna Szewczyk grazyna.szewczyk@smlazurowa.pl

22 532 29 77
784 974 883

Specjalista ds. czynszów Elżbieta Pelic elzbieta.pelic@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. rozliczeń Ewa Księżopolska ewa.ksiezopolska@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. rozliczeń (Wspólnota Sternicza 96, 98, 100) Karolina Trzcińska karolina.trzcinska@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Kasa Marta Chodor marta.chodor@smlazurowa.pl 22 532 29 65
Windykacja Małgorzata Wróblewska malgorzata.wroblewska@smlazurowa.pl 22 532 29 74
662 396 612

Dział inwestycji i zarządzania nieruchomościami
Kierownik działu inwestycji i zarządzania nieruchomościami Marek Jankowski marek.jankowski@smlazurowa.pl 22 532 29 67
784 380 029

Inspektor ds. Inwestycji Dariusz Bogucki dariusz.bogucki@smlazurowa.pl 22 532 29 67
795 422 276

Koordynator ds. Inwestycji Katarzyna Bednarek katarzyna.bednarek@smlazurowa.pl 22 532 29 67
538 454 569

Zarządca Nieruchomości Sternicza 96, 98, 100 oraz Sternicza 127 Aleksandra Setlak aleksandra.setlak@smlazurowa.pl 22 532 29 72
533 300 286
Zarządca nieruchomości Szeligowska 6, 6A, 8, 10 Paweł Łomża pawel.lomza@smlazurowa.pl

22 532 29 72
664 921 084

Specjalista ds. gruntów i odrębnej własności Jakub Miszkiewicz jakub.miszkiewicz@smlazurowa.pl
795 422 329

 
[supsystic-tables id=1]
 
 
[table id=33 /]