Lazurowe Apartamenty

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zakończyliśmy sprzedaż lokali w inwestycji „Lazurowe Apartamenty” przy ulicy Sterniczej 125A w Warszawie.

Po więcej informacji na temat Lazurowych Apartamentów prosimy o kontakt z Kierownikiem działu inwestycji - Jakubem Miszkiewicz:
tel. 795 422 329, mail: jakub.miszkiewicz@smlazurowa.pl oraz z Pełnomocnikiem Zarządu - Panią Edyta Benesz: tel 795 422 328, mail: edyta.benesz@smlazurowa.pl

Podstawowe Informacje


Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa” informuje, że w przygotowaniu jest kolejna inwestycja Spółdzielni pod nazwą „Lazurowe Apartamenty” w Warszawie przy ulicy Sterniczej 125A.

Uchwałą nr 56/2021 z dnia 16 grudnia 2021 r. Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa” wyraziła zgodę na zmianę parametrów inwestycji polegającej na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym wraz
z infrastrukturą techniczną i drogową w zamian za budynek z wielopoziomowym parkingiem
i powierzchniami handlowo-usługowymi.

Podjęcie decyzji zmieniającej przeznaczenie i parametry planowanej inwestycji podyktowane było brakiem możliwości uzyskania przez Spółdzielnię Mieszkaniowa „Lazurowa” decyzji urzędowych związanych z wydaniem warunków zabudowy dla pierwotnie planowanej inwestycji polegającej na budowie parkingu wielopoziomowego z częścią usługową.

Rozwój zasobów spółdzielni i tym samym zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych Członków Spółdzielni i Klientów komercyjnych jest dla Zarządu i Rady Nadzorczej Spółdzielni bardzo ważne, dlatego postanowiono realizować inwestycję w oparciu o zamienną koncepcję. Umożliwi to Spółdzielni wykorzystanie posiadanych gruntów, co w długofalowej perspektywie przyczyni się do pozyskania środków finansowych potrzebnych m.in. do przeprowadzenia niezbędnych remontów starych zasobów Spółdzielni.

W związku z powyższym, przyjęta do realizacji została koncepcja architektoniczno-funkcjonalna, przygotowana przez projektanta Piotra Pisarczyka w oparciu o wydaną w dniu 5 listopada 2021 roku decyzję o warunkach zabudowy nr WZ-194/2021 dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym wraz z infrastrukturą techniczną i drogową pod nazwą „Lazurowe Apartamenty” przy ulicy Sterniczej 125A.

Projekt zakłada budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z wbudowanym garażem podziemnym oraz częścią usługową w parterze. Zaplanowano 6 kondygnacji naziemnych,
w których znalazło się miejsce dla 40 lokali mieszkalnych oraz 2 lokali usługowych. Na strukturę mieszkań składają się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, każde z indywidualnym balkonem lub tarasem zielonym. W części podziemnej zorganizowano wygodny parking dla 54 samochodów osobowych. W celu ograniczenia powierzchni zabudowy zaplanowano 28 miejsc na niezależnych platformach parkingowych.

Solidne Fundamenty

Doskonała Lokalizacja

Blisko Szkoły

Dobry Dojazd

Architektura
 • Kameralny budynek z 40 lokalami mieszkalnymi
 • Wysoki standard wykończenia
 • Lokale usługowe na parterze budynku
 • Garaż podziemny na 54 miejsca postojowe z nowoczesnymi platformami
 • Spokojna, pełna zieleni okolica
 • W bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, punkty usługowe
 • Świetny punkt komunikacyjny, bliskość centrum, a także dróg wyjazdowych ze stolicy
 • W pobliżu planowana stacja II linii metra

Mieszkania
40 lokali o metrażach od 37 do 80 m2. Wszystkie mieszkania z balkonami lub tarasami zielonymi.

Przybliżony
harmonogram
inwestycji
 • 5.11.2021 r. - Decyzja o warunkach zabudowy nr WZ. 194/2021
 • Luty 2022 r. - Udostępnienie kart katalogowych lokali i rozpoczęcie procesu rezerwacji lokali
 • II kwartał 2023 r. - Planowane rozpoczęcie inwestycji
 • Okres reazlizacji - 24 miesiące
 • Pozwolenie na użytkowanie - 3 miesiące po zakończeniu robót budowalnych

Dokumenty
do pobrania