Inwestycje

Garaż Wielostanowiskowy z Częścią Usługową


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej 125a w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja będzie polegała na wybudowaniu 5-kondygnacyjnego budynku usługowo-garażowego z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstanie budynek usługowo-garażowy. W parterze budynku zlokalizowane zostaną lokale usługowe. Cztery kondygnacje nad, znajdzie się garaż dla mieszkańców osiedla.


Więcej informacji

Przebudowa Centralnej Części Osiedla


Teren znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa, gdzie aktualnie znajdują się pawilony handlowe przy ul. Lazurowej 8, 10 oraz Rozłogi 8. Inwestycja przeprowadzona będzie w III etapach.

W ramach inwestycji powstaną dwa piętrowe budynki usługowo-handlowo-biurowe oraz dwa budynki 9-cio kondygnacyjne z powierzchniami usługowymi na dwóch pierwszych kondygnacjach, a także parkingi podziemne pod każdym budynkiem.


Więcej informacji

Lazurowa Przystań


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja Lazurowa Przystań będzie polegała na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i dwupoziomowym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstaną 63 lokale mieszkalne, 4 lokale usługowe oraz 82 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zaprojektowano jeden budynek mieszkalny, wielorodzinny z pomieszczeniami usługowymi w parterze. Od strony ulicy Sterniczej budynek posiada 9 kondygnacji nadziemnych plus antresole, a w pozostałej części 7 kondygnacji. Pod całym budynkiem zaprojektowano garaż dwupoziomowy z wjazdem od ul. Sterniczej.


Więcej informacji

Inwestycje zrealizowane

Lazurowy Zakątek


ul. Sternicza 96. 98, 100
Więcej informacji

Lazurowe Ogrody


ul. Szeligowska 6, 6a, 8, 10
Więcej informacji