Inwestycje

Garaż Wielostanowiskowy z Częścią Usługową


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej 125a w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja będzie polegała na wybudowaniu 5-kondygnacyjnego budynku usługowo-garażowego z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstanie budynek usługowo-garażowy. W parterze budynku zlokalizowane zostaną lokale usługowe. Cztery kondygnacje nad, znajdzie się garaż dla mieszkańców osiedla.


Więcej informacji

Przebudowa Centralnej Części Osiedla


Teren znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa, gdzie aktualnie znajdują się pawilony handlowe przy ul. Lazurowej 8, 10 oraz Rozłogi 8. Inwestycja przeprowadzona będzie w III etapach.

W ramach inwestycji powstaną dwa piętrowe budynki usługowo-handlowo-biurowe oraz dwa budynki 9-cio kondygnacyjne z powierzchniami usługowymi na dwóch pierwszych kondygnacjach, a także parkingi podziemne pod każdym budynkiem.


Więcej informacji

Lazurowa Przystań


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja Lazurowa Przystań będzie polegała na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i dwupoziomowym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstaną 63 lokale mieszkalne, 4 lokale usługowe oraz 75 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Zaprojektowano jeden budynek mieszkalny, wielorodzinny z pomieszczeniami usługowymi w parterze. Od strony ulicy Sterniczej budynek posiada 9 kondygnacji nadziemnych, a w pozostałej części 7 kondygnacji. Pod całym budynkiem zaprojektowano garaż dwupoziomowy z wjazdem od strony drogi dojazdowej do DPS "Kombatant".


Więcej informacji

Inwestycje zrealizowane

Lazurowy Zakątek


ul. Sternicza 96. 98, 100
Więcej informacji

Lazurowe Ogrody


ul. Szeligowska 6, 6a, 8, 10
Więcej informacji