Inwestycje

W trakcie realizacji

Lazurowe Apartamenty


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej 125a w dzielnicy Bemowo. Inwestycja będzie polegała na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym wraz z infrastrukturą techniczną i drogową .

Projekt zakłada budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z wbudowanym garażem podziemnym oraz częścią usługową w parterze. Zaplanowano 6 kondygnacji naziemnych, w których znalazło się miejsce dla 40 lokali mieszkalnych oraz 2 lokali usługowych.


Więcej informacji

Inwestycje planowane

Lazurowa Oaza

W przygotowaniu jest kolejna inwestycja Spółdzielni pod nazwą „Lazurowa Oaza” w Warszawie u zbiegu ulic Okrętowej i Sterniczej. Projekt zakłada budowę 5 budynków mieszkalnych dwuklatkowych, dwukondygnacyjnych o wysokości ok. 11m.

Zaplanowano 10 lokali mieszkalnych, PUM ok. 1200 m2 oraz 20 miejsc postojowych zewnętrznych. Wszystkie budynki będą pro-ekologiczne: przewidziano m.in. pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, inteligentne sterowanie budynkiem.


Więcej informacji

Przebudowa Centralnej Części Osiedla


„Lazurowe Centrum” to inwestycja, która powstanie u zbiegu ulic Rozłogi i Siemiatyckiej w miejscu obecnych pawilonów handlowych. Realizowana będzie etapowo. Zakłada realizację 3 budynków, w których przewidziano około 140 lokali mieszkalnych, 20 lokali usługowych, a także 400 miejsc parkingowych, w tym 320 w garażu podziemnym.

Więcej informacji

Inwestycje zrealizowane

Lazurowy Zakątek


ul. Sternicza 96. 98, 100
Więcej informacji

Lazurowe Ogrody


ul. Szeligowska 6, 6a, 8, 10
Więcej informacji

Lazurowa Przystań


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja Lazurowa Przystań polegała na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i dwupoziomowym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstały 63 lokale mieszkalne, 4 lokale usługowe oraz 75 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Zaprojektowano jeden budynek mieszkalny, wielorodzinny z pomieszczeniami usługowymi w parterze. Od strony ulicy Sterniczej budynek posiada 9 kondygnacji nadziemnych, a w pozostałej części 7 kondygnacji. Pod całym budynkiem zaprojektowano garaż dwupoziomowy z wjazdem od strony drogi dojazdowej do DPS "Kombatant".


Więcej informacji