“Lazurowe Centrum” – ankieta dla osób zainteresowanych nabyciem lokalu mieszkalnego/usługowego

Zakończono lustrację pełnej działalności Spółdzielni oraz działalności inwestycyjnej za okres od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.
5 marca 2021
Życzenia Wielkanocne
30 marca 2021

“Lazurowe Centrum” – ankieta dla osób zainteresowanych nabyciem lokalu mieszkalnego/usługowegoSzanowni Państwo


W związku z prowadzonymi przygotowaniami do realizacji inwestycji "Lazurowe Centrum", Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lazurowa" prowadzi konsultacje w zakresie oczekiwanej struktury mieszkań do planowanej inwestycji.

Mając na uwadze powyższe zachęcamy do wypełnienia załączonej ankiety i przekazanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail:
katarzyna.bednarek@smlazurowa.pl lub w wersji drukowanej - osobiście do siedziby Spółdzielni przy ul. Rozłogi 8 w Warszawie (skrzynka pocztowa) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa", ul. Rozłogi 8, 01-310 Warszawa.

Uzyskane dane posłużą do opracowania oczekiwanej struktury mieszkań i tym samym zaprojektowania budynków wg potrzeb zgłaszanych przez potencjalnych przyszłych nabywców lokali mieszkalnych i użytkowych.

Ankieta przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego w przyszłej inwestycji, zarówno dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa", jak i osób lub podmiotów nie będących członkami Spółdzielni.

Poniżej w załączniku - ankieta dla osób zainteresowanych nabyciem lokalu mieszkalnego/usługowego.