Aktualności

Deklaracje dot. ilości osób zamieszkujących w lokalu

Szanowni Mieszkańcy,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa" przypomina o obowiązku wypełnienia deklaracji o ilości osób faktycznie zamieszkujących w lokalu.

Wypełnione deklaracje należy składać osobiście w dziale technicznym Spółdzielni, Sekretariacie lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 31 marca 2017 roku.

Ogłoszenie w sprawie zgłoszenia ilości osób zamieszkujących w lokalu.

Ogólnopolski protest członków spółdzielni mieszkaniowych przeciwko projektowi ustawy o zmianie USM

Szanowni Mieszkańcy,

przekazujemy Państwu treść pisma, które otrzymaliśmy ze Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP, ws. przyłączenia się do ogólnopolskiego protestu członków spółdzielni mieszkaniowych przeciwko anty-społdzielczemu projektowi ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz ustawy Prawo spółdzielcze, autorstwa KUKIZ '15.

Poniżej można pobrać zarówno treść wystąpienia jak i treść druku sejmowego nr 1268 z 20 stycznia 2017 r.

Wystąpienie ZRSM RP - prośba o podpisanie listy poparcia protestu

Druk sejmowy 1268 z_20.01.2017 r.

 

Osoby, które wyrażą chęć podpisania listy poparcia protestu, zapraszamy do biura Spółdzielni do 30 marca 2017 r.

List polustracyjny 01.01.2015 - 31.12.2015

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że została zakończona lustracja pełnej działalności Spółdzielni za okres od 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. oraz działalności inwestycyjnej za okres od 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.

Zachęcamy do zapoznania się z listem polustracyjnym. Ponadto list polustracyjny jak i protokół z lustracji jest dostępny do wglądu w sekretariacie Spółdzielni.

Formularz kontaktowy


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)