Aktualności

Odbiór odpadów gabarytowych

Szanowi Państwo,

informujemy, iż odbiór odpadów gabarytowych odbywa się w każdy piątek. Chcąc zachować porządek i estetyczny wygląd naszego osiedla prosimy o wystawianie gabarytów przed pomieszczenia zsypów i do altanek śmietnikowych na dzień przed - we czwartki.

"Lazurowa Przystań" - koncepcja architektoniczna

Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 5 kwietnia b.r. w Dziale Inwestycji dostępna będzie do wglądu koncepcja architektoniczna nowej inwestycji Spółdzielni polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego
z garażem podziemnym i usługami „Lazurowa Przystań” przy ul. Sterniczej. 
w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem.

Inwestycja „Lazurowa Przystań” będzie liczyć 69 mieszkań, z czego 23 będzie przeznaczonych dla członków Spółdzielni, którzy będą mogli nabyć lokale po preferencyjnych cenach. Pierwszeństwo w rezerwacji będą mieć członkowie, którzy do tej pory nie korzystali z oferty sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach.

Począwszy od 12 kwietnia w co drugą środę miesiąca w godzinach 13.00-15.00 w sali konferencyjnej w Spółdzielni będzie można o planowanej inwestycji porozmawiać z projektantem koncepcji, który przybliży Państwu założenia projektowe „Lazurowej Przystani” i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Informujemy również, że dnia 19 kwietnia rozpocznie się proces rezerwacji lokali. Rezerwacji będzie można dokonać w Dziale Inwestycji Spółdzielni. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

 

Dział Inwestycji, tel. 22 532 29 67; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koordynator ds. Inwestycji Katarzyna Bednarek

tel. 784 974 899; email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Inspektor ds. Inwestycji Wojciech Mitak

tel. 795 422 328; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Deklaracje dot. ilości osób zamieszkujących w lokalu

Szanowni Mieszkańcy,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa" przypomina o obowiązku wypełnienia deklaracji o ilości osób faktycznie zamieszkujących w lokalu.

Wypełnione deklaracje należy składać osobiście w dziale technicznym Spółdzielni, Sekretariacie lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 31 marca 2017 roku.

Ogłoszenie w sprawie zgłoszenia ilości osób zamieszkujących w lokalu.

Formularz kontaktowy


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)