Aktualności

Artystyczne półkolonie już od lipca!

Zapraszamy na "ARTYSTYCZNE PÓŁKOLONIE" organizowane przez Klub Osiedlowy Kulturalna Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa".

 

 

Podziękowanie za udział w Walnym Zgromadzeniu 20 maja 2016 r.

Szanowni Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’

Zarząd wraz z pracownikami Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ serdecznie dziękuje za liczny udział w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia w dniu 20 maja 2016 r. Niezmiernie nam miło, że wyraziliście Państwo aprobatę podejmowanych przez nas działań, zatwierdzając sprawozdanie z działalności organów statutowych i sprawozdanie finansowe, a także udzielając absolutorium członkom Zarządu.

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że podejmowane przez nas działania będą miały na celu dbanie o majątek Spółdzielni i sukcesywne poprawianie warunków życia na osiedlu.

Z wyrazami szacunku,

członkowie Zarządu oraz pracownicy
Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa"    

 

 

Zaproszenie na spotkanie dot. inwestycji "Lazurowe ogrody"

Szanowni Państwo,

Spółdzielnia Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące inwestycji „Lazurowe Ogrody”. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku o godz. 18:00 w Klubie Studenckim Karuzela przy ul. Konarskiego 85 (Osiedle Przyjaźń).

Niniejsze spotkanie jest odpowiedzią na liczne pytania dotyczące stanu zaawansowania prac związanych z przygotowaniem, rozwiązaniami projektowymi oraz sposobem realizacji inwestycji. W spotkaniu wezmą udział: Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa”, Projektant z Biura Architektonicznego MFA oraz zespół doradców z Działu Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami.

Jednocześnie informujemy, że została uruchomiona nowa strona internetowa dedykowana Inwestycji „Lazurowe Ogrody” – www.lazuroweogrody.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa”

 

 

 

 

Formularz kontaktowy


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)