Aktualności

Podziękowanie za udział w Walnym Zgromadzeniu w dniu 29 maja 2015 r.

Zarząd wraz z pracownikami Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ serdecznie dziękuje za liczny udział w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia w dniu 29 maja 2015 r. Niezmiernie nam miło, że wyraziliście Państwo aprobatę podejmowanych przez nas działań, zatwierdzając sprawozdanie z działalności organów statutowych i sprawozdanie finansowe, a także udzielając absolutorium członkom Zarządu.

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że podejmowane przez nas działania będą miały na celu dbanie o majątek Spółdzielni i sukcesywne poprawianie warunków życia na osiedlu.

Z wyrazami szacunku,

członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej
Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa"

TK w sprawie członkostwa w SM

Zapraszamy do zapoznania się z biuletynem prawnym przygotowanym przez Kancelarię mec. Igora Bąkowskiego

Bakowski_Newsletter Nieruchomości_2015

Zebranie ws. inwestycji "Lazurowe ogrody"

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ informuje, że w dniu 21 maja 2015 roku o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 81 przy ulicy Rozłogi 10 odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych nabyciem lokali
w planowanej inwestycji ,,Lazurowe Ogrody’’ przy ulicy Szeligowskiej.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)