Aktualności

Podziękowanie za udział w Walnym Zgromadzeniu 20 maja 2016 r.

Szanowni Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’

Zarząd wraz z pracownikami Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ serdecznie dziękuje za liczny udział w posiedzeniu Walnego Zgromadzenia w dniu 20 maja 2016 r. Niezmiernie nam miło, że wyraziliście Państwo aprobatę podejmowanych przez nas działań, zatwierdzając sprawozdanie z działalności organów statutowych i sprawozdanie finansowe, a także udzielając absolutorium członkom Zarządu.

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że podejmowane przez nas działania będą miały na celu dbanie o majątek Spółdzielni i sukcesywne poprawianie warunków życia na osiedlu.

Z wyrazami szacunku,

członkowie Zarządu oraz pracownicy
Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa"    

 

 

Dział inwestycji także we wtorki do godziny 18:00

Szanowni Mieszkańcy,

Już od dzisiaj wydłużamy godziny pracy Działu Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami. W każdy wtorek do godziny 18:00 zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zakupem lokali w inwestycji lub skorzystaniem z usługi pośrednictwa w obrocie lokalami.

Zaproszenie na spotkanie dot. inwestycji "Lazurowe ogrody"

Szanowni Państwo,

Spółdzielnia Mieszkaniowej ,,Lazurowa’’ zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące inwestycji „Lazurowe Ogrody”. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku o godz. 18:00 w Klubie Studenckim Karuzela przy ul. Konarskiego 85 (Osiedle Przyjaźń).

Niniejsze spotkanie jest odpowiedzią na liczne pytania dotyczące stanu zaawansowania prac związanych z przygotowaniem, rozwiązaniami projektowymi oraz sposobem realizacji inwestycji. W spotkaniu wezmą udział: Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa”, Projektant z Biura Architektonicznego MFA oraz zespół doradców z Działu Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami.

Jednocześnie informujemy, że została uruchomiona nowa strona internetowa dedykowana Inwestycji „Lazurowe Ogrody” – www.lazuroweogrody.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa”

 

 

 

 

Formularz kontaktowy


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)