Aktualności

Ostatni lokal użytkowy w nowej inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lazurowa" oferuje do sprzedaży ostatni lokal użytkowy w inwestycji Lazurowy Zakątek, o powierzchni niespełna 41 m2.

Zobacz: http://www.smlazurowa.pl/inwestycje/lazurowy-zakatek/lokale-uzytkowe

Wszelkie szczegółowe informacje na temat lokalu oraz inwestycji uzyskacie Państwo pod numerem (22) 532-29-67 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym i usługami wraz z infrastrukturą techniczną i drogową

Uprzejmie informujemy, że przetarg na wybór Projektanta inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym i usługami przy ul. Szeligowskiej w Warszawie zostanie przeprowadzony w terminie późniejszym. Termin przetargu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Spółdzielni we wrześniu 2014.

 

"Śmieciowa rewolucja" - czyli co od 1.08.2014 roku

Szanowni Mieszkańcy,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa” pragnie przypomnieć, że od 1 sierpnia 2014 roku, zacznie w pełni obowiązywać nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. W związku z  szeregiem pytań i uwagami z Państwa strony, przedstawiamy poniżej zasady związane z segregowaniem odpadów:

1.  Zsypy w budynkach wysokich NIE będą zamknięte.

  • Umożliwi to wyrzucanie odpadów zmieszanych tak jak miało to miejsce do tej pory, zaś na odpady podlegające segregacji zostaną ustawione pojemniki w pomieszczeniach zsypowych.
  • Wkrótce nastąpi montaż zasuw do komór zsypowych, do których każdy mieszkaniec otrzyma klucz za pośrednictwem gospodarzy budynków.
  • Mieszkańcy budynków wysokich będą ponosić koszty konserwacji
    i eksploatacji zsypów.

2.  Obowiązek mieszkańców dotyczący aktualizacji danych.

  • Należy poinformować Spółdzielnię w formie pisemnej o każdorazowej zmianie ilości osób zamieszkujących dany lokal mieszkalny.
  • Przypominamy, że o sposobie gospodarowania odpadami decyduje większość mieszkańców budynku.
  • W każdym momencie istnieje możliwość zmiany sposobu wyrzucania śmieci (segregowane lub niesegregowane).

3.  Opłaty za wywóz nieczystości.

Ilość osób w gospodarstwie domowym

Sposób wyrzucania odpadów

Segregowanie odpadów

Niesegregowanie odpadów

1 osoba

10 zł

12 zł

2 osoby

19 zł

23 zł

3 osoby

28 zł

34 zł

4 lub więcej osób

37zł

45 zł

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:
Małgorzata Galińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , (22) 532-29-64
Magdalena Tarnowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , (22) 532-29-63

Napisz do nas


*Imię i Nazwisko:
*E-mail:
*Treść:


* Pole wymagane.
Ta strona wykorzystuje pliki sesyjne zapisywane na Twoim komputerze (cookie). Korzystając z tej strony zgadzasz się na te warunki. Pliki cookie są wykorzystywane przez tę Witrynę w celu umożliwienia użytkownikowi dostępu do funkcji udostępnianych za pośrednictwem Witryny (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia)