Kontakt

 
 

Przyjęcia Członków Spółdzielni i interesantów przez Zarząd SM "Lazurowa"
w każdy czwartek w godz. 16:00-18:00
(po uprzednim ustaleniu terminu w sekretariacie Spółdzielni)

Ważne Informacje


Organy statutowe
Prezes Zarządu Zbigniew Gaca-Richter zbigniew.gaca-richter@smlazurowa.pl 22 532 29 61
Członek Zarządu Dorota Dolota dorota.dolota@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. obsługi organów statutowych i biura Zarządu Beata Cieślik beata.cieslik@smlazurowa.pl 22 532 29 61
Rada Nadzorcza   rada.nadzorcza@smlazurowa.pl  
Dział organizacyjno-prawny
Specjalista ds. organizacyjno-prawnych, Pełnomocnik Zarządu Edyta Benesz edyta.benesz@smlazurowa.pl 795 422 329

W związku z nieobecnością, panią Edytę Benesz w zakresie odrębnej własności zastępuje

godz. przyjęć interesantów:
środa 9 - 13
czwartek 8 - 18
piątek 8 - 14

Jakub Miszkiewicz  jakub.miszkiewicz@smlazurowa.pl 795 422 329
Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych Jolanta Szymaniak jolanta.szymaniak@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. osobowych i lokali użytkowych Beata Kołaczyńska beata.kolaczynska@smlazurowa.pl 22 532 29 69
Dział techniczno-eksploatacyjny
Kierownik Działu TE Małgorzata Galińska malgorzata.galinska@smlazurowa.pl 22 532 29 64
Administratorka Parkingi Agata Markowiak agata.markowiak@smlazurowa.pl 22 532 29 66
Inspektor ds. nadzoru budowlanego Robert Krawczak robert.krawczak@smlazurowa.pl 22 532 29 66
Dział finansowo-księgowy
Główny Księgowy Dorota Dolota dorota.dolota@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Zastępca Głównego Księgowego Grażyna Szewczyk grazyna.szewczyk@smlazurowa.pl 22 532 29 77
Specjalista ds. czynszów i płac Elżbieta Pelic elzbieta.pelic@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. rozliczeń Ewa Księżopolska ewa.ksiezopolska@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Specjalista ds. windykacji Małgorzata Wróblewska malgorzata.wroblewska@smlazurowa.pl 22 532 29 63
Kasa Marta Chodor marta.chodor@smlazurowa.pl 22 532 29 65
 
Dział inwestycji i zarządzania nieruchomościami
Koordynator ds. inwestycji Katarzyna Bednarek katarzyna.bednarek@smlazurowa.pl 22 532 29 67
784 974 899
Inspektor ds. Inwestycji Paulina Polakowska paulina.polakowska@smlazurowa.pl 22 532 29 67
795 422 328
Zarządca Nieruchomości Sternicza 96, 98, 100 Martyna Górnicka martyna.gornicka@smlazurowa.pl 22 532 29 72
533 300 286
Specjalista ds. obsługi nieruchomości Joanna Fraszczyk joanna.fraszczyk@smlazurowa.pl
Rachunki bankowe Spółdzielni

Opłaty z tytułu użytkowania lokali:
PKO BP: 29 1020 1185 0000 4802 0011 9057
(prosimy w tytule przelewu podawać adres lokalu mieszkalnego/użytkowego lub numer FV)

Opłaty z tytułu najmu miejsc postojowych na parkingach strzeżonych:
PKO BP: 54 1020 1185 0000 4402 0188 5755
(prosimy w tytule przelewu podawać numer wynajmowanego miejsca postojowego oraz adres parkingu)


KRS: 0000006022
REGON: 006232786
NIP: 525-000-71-06

Rachunki bankowe Wspólnoty

Opłaty z tytułu użytkowania lokali Sternicza 96, 98, 100:
Wspólnota Mieszkaniowa dla nieruchomości położonej przy ul. Sterniczej 96, 98,100 w Warszawie
ul. Rozłogi 8, 01-310 Warszawa
Bank Pekao SA: 79 1240 6175 1111 0010 7844 1470
(prosimy w tytule przelewu podawać adres lokalu mieszkalnego/użytkowego/numer miejsca postjowego lub numer FV)

REGON: 369499597
NIP: 522-311-48-03

 

Napisz do Nas