Inwestycje

Lazurowa Przystań


Teren znajduje się w Warszawie przy ul. Sterniczej w dzielnicy Bemowo na działkach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Lazurowa. Inwestycja Lazurowa Przystań będzie polegała na wybudowaniu budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i dwupoziomowym garażem podziemnym.

W ramach inwestycji powstaną 63 lokale mieszkalne, 4 lokale usługowe oraz 82 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zaprojektowano jeden budynek mieszkalny, wielorodzinny z pomieszczeniami usługowymi w parterze. Od strony ulicy Sterniczej budynek posiada 9 kondygnacji nadziemnych plus antresole, a w pozostałej części 7 kondygnacji. Pod całym budynkiem zaprojektowano garaż dwupoziomowy z wjazdem od ul. Sterniczej.


Więcej informacji

Lazurowe Ogrody


Inwestycja będzie polegała na wybudowaniu czterech budynków mieszkalnych (B1, B2, B3, B4) z garażami podziemnymi przy ulicy Szeligowskiej, na warszawskim Bemowie.

Bogata oferta 218 mieszkań o metrażach od 31 do 111 m2. Tutaj każdy znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb. Wybierz budynek w którym chcesz zamieszkać i sprawdź dostępność mieszkań.

Nowa Inwestycja dedykowana jest również dla ludzi młodych. Dzięki wsparciu z programu Mieszkanie dla Młodych (MdM) oferta inwestycji stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.


Więcej informacji

Inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej "Lazurowa"
zakończona w kwietniu 2015 roku

Bemowo, ul. Sternicza 96, 98, 100


Lazurowy Zakątek


Lazurowy Zakątek to inwestycja spółdzielni mieszkaniowej "Lazurowa" zakończona w kwietniu 2015 r. Bemowo, ul. Sternicza 96, 98, 100

Budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażami podziemnymi.

Inwestor: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lazurowa"

Projekt architektoniczny: ARE Stiasny/Wacławek

Generalny Wykonawca: PHUB "ŁUCZ-BUD" Sp. z o.o.


Więcej informacji